Profil

Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o. začala působit v České republice v roce 2015 jako partnerská agentura slovenské Agentúry PREKLADY A TLMOČENIE s.r.o., která byla založena v roce 2003.  Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ s.r.o. tak může v součinnosti se slovenskou partnerskou agenturou zajišťovat  za rozumné ceny kvalitní překlady z cizích jazyků do slovenštiny a naopak včetně úředního ověření překladů.  

Pražskou agenturu řídí zkušení manažeři s vysokoškolským vzděláním se specializací na překlady a tlumočení a na management a ekonomii a v oboru pracují více než 20 let.  

Naším cílem je udržet stabilitu a prosperitu překladatelských a tlumočnických služeb v České republice.

Od založení společnosti neustále rozšiřujeme počet spolupracovníků a kvalitu nabízených služeb, díky čemuž realizujeme stále větší objemy prací v prvotřídní kvalitě za rozumné ceny.

V současnosti spolupracujeme s více než 300 špičkovými překladateli a tlumočníky z celého světa. Naši rodilí mluvčí zaručují stoprocentní kvalitu a srozumitelnost pro čtenáře, což je pro nás základem úspěchu.

Jako jedna z mála překladatelských agentur máme na webové stránce zveřejněn ceník služeb, což je důkazem seriózního přístupu k zákazníkům.

V první řadě se snažíme vyhovět všem požadavkům a očekáváním, které na nás zákazníci kladou. Dobré obchodní vztahy a diskrétnost jsou pro nás základními pilíři spolupráce.

 

PROVOZNÍ DOBA AGENTURY

                                                                                                          neváhejte nás kdykoli navštívit...

 

PRAHA
08:30 - 17:00

OTEVŘENO

   Agentura PŘEKLADY A TLUMOČENÍ
Washingtonova 25
110 00 Praha
info@apt-preklady.cz
TEL.: 731 251 600